Тел.: 067-370-88-00,
   E-mail: ck@c-k.com.ua
   ТОВ "Стеклоконструкція".

 

Переваги безпечного скла:

 Всі цільно-скляні конструкції виробляються з загартованого скла.

докладніше...

Перегородки зі скла

будь-якої складності

Від 650 грн./кв.м.

подробнее...

 

Душові кабіни з травмо безпечного скла.

Скління душових зон, будь-якої складності. Від 2200 грн.

подробнее...

Двері зі скла

стильний елемент інтер'єру

Від 2500 грн.

докладніше...

Інші конструкції зі скла

Крім конструкцій зі скла відображених на цьому сайті : душові кабіни , перегородки , двері зі скла , ми можемо запропонувати виготовлення і монтаж та інших стеклоконструкціі:

Фасади та вітрини - конструкції зі скла є прозорим фасадом будівлі дає можливість робити красиві вітрини. Виготовляється з скла товщиною 10 - 19 мм. Скло може бути прозоре , матове , тоноване та ін Скло можуть бути загартовані або триплекс.
Кухонні фартухи - це скло товщиною зазвичай 6 мм і загартоване , яке кріпиться на стіну кухні між нижніми і верхніми шафами для захисту стіни від псування при приготуванні їжі. Зазвичай скло прикрашається малюнками або фотографіями. Можлива установка дзеркал.
Перила - огородження сходових та інших майданчиків виконане зі скла . Зараз переважна більшість громадських будівель обладнуються перилами зі скла , що красиво , не перешкоджає поширенню світла , приміщення здаються більше. Зазвичай використовується багатошарове скло - триплекс , іноді застосовується загартоване скло з обклеюванням бронеплівкою . Можливе використання піскоструминних малюнків.
Щаблі - виготовляються з триплексу з двох мул трьох стекол. Зазвичай мають товщину 20 - 30 мм. Зі скла можуть виготовлятися і сходові площадки. Зазвичай використовують металевий або дерев'яний каркас. Виготовлення цельностеклянной конструкції є дуже складним процесом і застосовується тільки в дуже дорогих інтер'єрах . Як правило , частина поверхні ступенів або майданчиків пескоструем ( матируется ) для зменшення ковзання по склу.
Пол - зазвичай виготовляється з триплексу або загартованого скла в залежності від функціонального призначення (декоративні або несучі функції). Можливе використання різних варіантів підсвічування. Поверхня по склом заповнюють різними прикрасами і декораціями . Для зменшення дряпання статі іноді встановлюються покривні ( просто укладаються на основне скло) недорогі скла , які періодично змінюються. У більшості випадків скляна підлога використовується тільки на частині площі , надаючи приміщенню вишуканий вигляд. В даний час вартість таких виробів не надто велика.
Стеля з скла і дзеркал - останнім часом став дуже популярним. Конструктивно виконується або як підвісний або скло (дзеркало ) кріпиться на стелю за допомогою клею або кріпильних елементів. При підвісній варіанті можливе використання підсвічування. Скло можна прикрасити різними малюнками , вітражами. На дзеркалах можна виготовити фацет (велика фаска ) шириною від 10 до 40 мм.
Огородження - спектр використання скла для огорожі дуже широкий від скляних огорож до огорож батарей опалення. Використовуються скла від протизламних та броньованих (триплекс ) товщиною 30-50 мм. до тонких товщиною 4-5 мм.
Козирки зі скла. Проектуються індивідуально. Можуть виготовлятися як з плоского , так і вигнутого скла. Завжди використовується триплекс і, як правило , загартоване скло.
Отримати додаткову інформацію Ви можете за телефоном 067 501 37 40 , 067-536-15-43 .

 

Для більш детального ознайомлення з перерахованої вище продукцією перейдіть, будь ласка, на основний сайт заводу з наведеної нижче посиланням (натисніть на фото внизу):